Jdi na obsah Jdi na menu
 


BALET,BALET BY NEŽIL POKUD BY NEBYL NĚKDO KDO BY SLOŽIL NĚJAKOU SKLADBU: NAPŘÍKLAD:I.P.Čajkovský,Alexander Glazunov,Stanislav Fečo aj.
nějaké pohádky:Labutí jezero,Louskáček,Spící krasavice,Popelka,Šíéková Růženka,Malý pan Friedman:-)),Romeo a Julie...aj.
I když balet není takovým koníčkem stále žije a pomalu se začíná rozvíjet...Já osobně(Nikol)balet tancuji a můžu podvrdit že je to fuška,pokud to někdo tančí s tím že chce něco dokázat a s tím že ho to baví!!!
POZOR!!!-Pokud by se chtěl někdo na balet dát,tak doporučuji pevné nervy,hlavně chuť!!!a vysokou trpělivost!!!všechno nepůjde hned tak rychle,ale časem to jistě půjde jako po másle:-) :-) :-) :-)...NikolObrazek
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

baletkááá

(Katrin, 31. 10. 2009 15:06)

jhá chodim na balet 7 let a jhe to tho nejůžasnější cso mě baví...dokáže mě dostat do nálady a jhe to to cso mě drží nad vodou...stě jhá a balet 4ewer

Balet miluju..

(tinaa, 6. 9. 2008 15:06)

chodím do baletu skoro 1 měsíc a pořád skoro nic neumím a holky po tech dvou hodkách v šetně mi říkají že mi to de čímdál líp..no nevím já žádný pokroky nevidím ale holky mě ktomu pomáhají dycky i ve škole se učím o přestávce a doma před baletem se musíme rozcvičovat protože si nás paní učetelka zkouší...:)) a příští rok sním pojedeme do chorvatska moc se těším!

Supík

(Nikol, 15. 6. 2008 20:02)

Tak to je skvělé:) Tak ať se ti moc daří:)

Supík!!

(Kája Rechtorovičová, 15. 6. 2008 17:37)

Minule jsem ti psala že jsem na vozíčku.......to bude už brzi minulost!ted chodím na rehabilitace a za 5 měsíců to bude v pohodě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!budu moct chodit jako každý jiný zdravý člověk,věnovat se tanci,sportovat!!!!!!

Balet

(Nikol, 7. 4. 2008 19:47)

To Karolína Rechtorovičová:Balet je opravdu krásný,máš pravdu,ale je to náročný,velice náročný tanec,i když se nezdá.Stačí na soutěži malá chybička,jako je nedopnutí kolen,nebo neohlá špička a porota tě prostě ohodnotí,jako špatnou tanečnici,jako se to stalo tedka.Jsem byla s mýma kamarádkama v Pardubicích na soutěži:" Pardubická Arabeska"Bohužel,jsme se neumístili,já jsem si uvědomila,kolika chyb jsem udělala.V potostě seděli profesoři z konzervatoře, a já měla bobky,ale ten taneček jsme nakonec zvládli.I když jsme se neumístili,ale měli jsme z toho tance výborný pocit,což je u baletu důležité.Bohuýžel,letos už končím,mám odabsolvováno,ale ve volném čase se jistě budu tomu tanci věnovat,i když se říká,že baletky jsou dřív do důchodu.:(-klouby už jsou dost opotřebované.Jéžiš,copak se ti stalo?To je mi líto! Moc!:(Mrzí mě to,:(.Měj se krásně a určitě ještě napiš.
S pozdravem Nikol

y love you

(vladan mencik, 7. 4. 2008 15:00)

y love you ja te miluju

Balet

(Karolína Rechtorovičová, 7. 4. 2008 14:59)

Balet je moc krásný.Vždy,když je někde vystoupení tak neváhám a kdu se podívat.moc se máš,že můžeš tančit balet,já sem totiž na vozíčku.Tak si užívej že se můžeš věnovat svým zájmům.

Nikol

(Nikol, 31. 8. 2007 21:04)

Hi Sadani...You is godd and Sidu is auch good.I am cann no englisch and já yuspi deutsch...schreib please...hallo my frend

Hi Nicolle

(Sadani, 29. 8. 2007 14:55)

This is godd.My hobbys is Balet and dancing modernisch.This iss superr aspect. Myself were in Tunisia Hammamet in hotel:Safa..You are with Sidu and Anis..this Sidu is my brother and Anis is my frend.Bye for my frend... from czech republik..bye...Sadani